TELEMYJNIA
DEZYNFEKCJA OZONOWA

Mieszkania - alergicy

W domach i mieszkaniach potrafią zalegać różnego rodzaju drobnoustroje które powodują choroby, alergie spadek koncentracji i złe samopoczucie.
Kurz i roztocza znajdują się we wszystkich przestrzeniach zamkniętych. Kurz domowy powoduje wiele przykrych dolegliwości, przez niego aktywuje się m.in. alergia wziewna na kurz. Dywany, książki, wykładziny i pościel to jedne z największych skupisk kurzu. Alergia na kurz objawia się niestety przez cały rok. Dolegliwości jednak nasilają się w okresie jesienno - zimowym, kiedy to korzystamy z grzejników, kaloryferów. Wysuszają one nie tylko powietrze, ale przede wszystkim śluzówki dróg oddechowych. Upośledzone w ten sposób śluzówki nie są w stanie ochronić Twojego organizmu przed atakiem alergenów. 

Alergia na kurz powoduje następujące objawy: uczulony ma łzawiące i spuchnięte oczy, swędzenie w nosie, katar, trudności w oddychaniu, ataki kichania pojawiające się rano, migrenowe bóle głowy, skórne wysypki, astmę.
Proponujemy Państwu wykorzystanie metody okresowego ozonowania mieszkań, szczególnie w okresach nasilenia objawów alergii jesień - zima. Od razu nastąpi poprawa samopoczucia, polepszenie snu, komfort oddychania oraz zmniejszenie objawów astmy i kataru alergicznego.

Alergie potrafią być niezwykle uciążliwe. Wiedzą o tym doskonale ci, którzy cierpią na tę dolegliwość. W celu uniknięcia reakcji alergicznej, każda uczulona osoba stara się maksymalnie zmniejszyć kontakt z alergenami. Bardzo niebezpieczne są drobnoustroje – roztocza, grzyby, pleśnie. Ozonowanie mieszkań pozwala je skutecznie zniszczyć. Działanie ozonu jest w pełni bezpieczne dla alergika oraz pozostawia w pomieszczeniu świeży zapach.

Ozonowanie mieszkań wskazane jest nie tylko w przypadku, gdy jego mieszkańcem jest alergik. Zawsze, kiedy chce się zwalczyć drobnoustroje oraz nieprzyjemny zapach (niezależnie od jego pochodzenia), ozon będzie najbardziej skuteczny. Świetnie radzi sobie z każdym zapachem – dymem papierosowym, stęchlizną, zapachem farb i lakierów. Ozonowanie pomieszczeń powinno mieć miejsce po każdym remoncie. Dzięki temu szybko pozbędziemy się nieprzyjemnych i toksycznych zapachów.

Ozonowanie jest także doskonałym sposobem na oczyszczenie powietrza w mieszkaniu po poprzednich lokatorach – po zakupie domu lub też po czasie wynajmowania lokalu.

Kiedy zachodzi potrzeba ozonowania ?
 • jeśli chcesz usunąć nadmiar wirusów, pleśni, grzybów, roztoczy oraz innych alergenów, szczególnie w okresie zwiększonej zachorowalności na grypę.
 • jeśli kupiłeś dom lub mieszkanie i chcesz się pozbyć zapachu papierosowego i stęchlizny po poprzednikach.
 • sprzedajesz mieszkanie i chcesz podnieść jego walory poprzez odświeżenie w nim zapachu
 • jeśli po skończonym remoncie chcesz usunąć zapachy farb, rozpuszczalników itd.
 • jeśli chcesz usunąć zapachy po psie lub kocie.

Ozonowanie to bardzo skuteczna metoda między innymi na :
 • usuwanie alergenów (roztocza, pleśnie, grzyby, pyłki);
 • usunięcie zapachu dymu papierosowego, deodoryzacja nieświeżych zapachów np. z centralnych odkurzaczy, przewodów wentylacyjnych itp. ;
 • sterylizację mebli tapicerowanych, dywanów i zasłon (bakterie, wirusy);
 • usunięcie zapachów odzwierzęcych;
 • usunięcie pleśni i grzybów;
 • sterylizację pomieszczeń po chorobach domowników oraz usunięcie nieprzyjemnych zapachów;
 • usunięcie zapachu świeżej farby i lakierów.

Jeżeli masz możliwość, skorzystaj z zabiegu ozonowania pomieszczeń przynajmniej raz na kwartał – zlikwidujesz 90% alergenów domowych

Skontaktuj się z nami telefonicznie: 505 341 643 lub za pomocą poniższego formularza:
Ważne: wypełnij pola oznaczone *
Darmowe strony internetowe dla każdego