TELEMYJNIA
DEZYNFEKCJA OZONOWA

Przedszkola i żłobki

Przedszkola, żłobki i szkoły to miejsca, które sprzyjają namnażaniu się bakterii oraz wirusów. Duża ilość osób mająca styczność z tymi samymi przedmiotami często prowadzi do powstawania chorób oraz infekcji. W trosce o dzieci proponujemy skuteczne rozwiązanie eliminujące w 100% źródło bakterii oraz wirusów. Ozonowanie jest metodą, która pozwoli dzieciom bawić i uczyć się bez narażania na bakterie, wirusy oraz alergie. Ozon skutecznie oczyszcza pomieszczenia, a także znajdujące się w nich wyposażenie takie jak meble, zabawki, dywany oraz wszystkie inne dostępne przedmioty. Wyeliminuje bakterie, wirusy (zakażenia kropelkowe), alergeny, zarodniki pleśni, grzybów, wszelkie odory. Podniesie standardy profilaktyki ochrony zdrowia dzieci i personelu. Wpłynie korzystnie na zmniejszenie zachorowań sezonowych.

Ozonowanie jest najczęściej polecane do okresowego dezynfekowania przedszkoli, żłobków, oraz pomieszczeń w których przebywają grupy dzieci i młodzieży. Usługi ozonowania w pomieszczeniach przedszkolnych i żłobkach stają się coraz bardziej popularne wśród kadry zarządzającej placówkami oświatowymi.

Przedszkola to miejsca, w których dzieci są szczególnie narażone na infekcje. Wirusy i bakterie egzystują w powietrzu oraz na zabawkach. Jedyną skuteczną metodą jest regularne dezynfekowanie ozonem sal przedszkolnych przy pomocy profesjonalnych i wydajnych generatorów ozonu, które znajdują się w zasobach naszej firmy.

Jeśli prowadzisz przedszkole lub żłobek i chcesz chronić swoich podopiecznych od nadmiernych ilości bakterii, wirusów i roztoczy - szczególnie w okresach zwiększonej zachorowalności - koniecznie skontaktuj się z nami i zamów usługę ozonowej dezynfekcji.


Ozonowanie pozwala:
  • zmniejszyć objawy alergii, szczególnie w okresie grzewczym dla osób z problemami układu oddechowego lub alergią wziewną
  • zdezynfekować zabawki w przedszkolu i żłobku
  • ograniczyć zakażenie się dzieci w przedszkolu
  • wyeliminować roztocza
Jeżeli masz możliwość, skorzystaj z zabiegu ozonowania pomieszczeń przynajmniej raz na kwartał – zlikwidujesz 90% alergenów

Promocja dla żłobków, przedszkoli i szkół:

30% rabatu

Skontaktuj się z nami telefonicznie: 505 341 643 lub za pomocą poniższego formularza:
Ważne: wypełnij pola oznaczone *
Darmowe strony internetowe dla każdego